Володимир Мариновський: «Кандидатів на посаду президента ФФУ буде багато»

Футбол України 5 Січня, 11:06 856
Володимир Мариновський: «Кандидатів на посаду президента ФФУ буде багато»  | 19-27
Віце-президент ФФУ та голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський заявив, що не має наміру балотуватися на посаду президента ФФУ.

Віце-президент ФФУ та голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський заявив, що не має наміру балотуватися на посаду президента ФФУ. Про це він розповів, підбиваючи підсумки конгресу Федерації футболу України.

– 16 конгрес ФФУ відкрився і майже одразу закрився. А все тому, що виконкомом федерації прийнято рішення про проведення позачергового 17-го звітно-виборчого конгресу ФФУ. Цьому передувала відповідна кількість звернень колективних членів ФФУ (понад 2/3 від загального складу). Я був одним із тих, хто настоював на тому, щоб було прийнято вищезазначене рішення саме на виконкомі, щоб знизити градус, який нині є у футбольній громадськості, та показати людям, що ми готові піти на все, щоб футбол в Україні розвивався. Таке рішення після довгих дискусій було ухвалено одноголосно. Тим самим 6 березня 2015 року відбудеться звітно-виборчий конгрес, на якому власне й обиратимуть нового голову ФФУ, – розповів Володимир Мариновський.

За словами Володимира Миколайовича, вже визначено попереднє коло осіб, які висуватимуть свої кандидатури на посаду президента ФФУ.

– Я думаю, що кандидатів буде багато. Знаю, що вже є два-три найреальніші з них. Це, в першу чергу, віце-президент ФФУ Андрій Павелко та президент Прем’єр-ліги Віталій Данілов. Не виключаю, що Київська міська федерація футболу висуватиме свого голову – Ігоря Кочетова, а західні області – когось зі своїх, – зазначив пан Мариновський.

На уточнююче запитання, чи є амбіції особисто у Володимира Мариновського як віце-президента ФФУ посперечатися за посаду керівника всього українського футболу, той відповів: «Я не буду подавати свою кандидатуру на посаду президента ФФУ. Не те, що я безамбіційний чоловік, але прекрасно розумію, яка це величезна відповідальність. Разом з тим, безперечно, буду претендувати на одне з місць у керівних органах федерації. Мінімум – члена виконкому. Самокритично підходжу до себе, але думаю, що я один із тих, хто буде у новій команді, яка прийде до керівництва українським футболом».