Футбольний агент Сергій Дзяблюк - про зимове трансферне вікно і майбутнє українських «зірок».
«Я колись казав, що Ярмоленко з Коноплянкою нічого суттєвого ще не досягли, а з них зробили мегазірок. Теперішня трансферна епопея Євгена - тому підтвердження.
Фактично, він свій шанс «профукав» ще минулого року, коли дійсно міг піти і розвиватися як футболіст. Тепер буде помалу «гнити» в УПЛ. Дивіться, Шевченко пішов у 1999 році - і став «зіркою». А так, максимум, був би просто хорошим футболістом.
Шовковський і Гусєв теж могли піти, але не зробили цього - і лишились просто хорошими гравцями, не зірками. До речі, ситуацію з Коноплянкою може повторити і Ярмоленко. Йому однозначно цього року слід піти. Бо його «зірка» зникне вже наступного року. А Коноплянку забудуть уже в 2015-му», - зазначив Дзяблюк.