Головний редактор журналу «Футбол» - про підозрілі матчі в першій лізі України.
«Новина про те, що УЄФА пильно зацікавився дербі «Нива"- ФК «Тернопіль» через аномальні стави, зроблені в одній із британських контор (подробиці не надто відомі, але ясно, що наші хлопці зняли пару десятків тисяч фунтів за рахунок того, що чітко уявляли розвиток подій на полі - навіть коли «Нива» залишилася в меншості, це не завадило їй відіграти два м'ячі), повинна була б прогриміти ого-го як. Але така вже наша дійсність: плювати всі хотіли на першу лігу... Насправді, це та сама Європа, до якої наш футбол став ближче дещо раніше, ніж решта країни, і ось Європа владно постукала в двері. «Неужель ты ко мне? Верю и не верю...»
Добре б довести до розуму і цю справу, і дивна поведінка «Енергії», і напевно у нас ще є маса приводів для розглядів такого роду. Однак потрібні повноваження, можливості, сміливість, хитрість і завзятість. Ау, Федерація - вишукаємо? У будь-якому разі, відмовчатися вже не вдасться - УЄФА так просто подібний сигнал не залишить. У них ця система «раннього попередження про напад на букмекерів» вже більш-менш відпрацьована і періодично призводить навіть до посадок. Погодьтеся, як мінімум цікаво.
Хоча подивився огляд цього матчу і... Ну що вам сказати! Хто що хоче, той те і побачить. Я ось побачив неймовірний гол Богданова (у будь-якому хіт-параді в числі перших!) і дикі помилки, в принципі, цілком характерні для нашого чемпіонату, якщо не вважати захисника, випускаючого суперника один на один, тому що зав'язував шнурки - це вже занадто, але теж не виходить за рамки, так само як і спроба штучного офсайду на останніх хвилинах (інакше що це було)... Піди доведи! Поведінка гравців «Енергії» була куди більш показовою, але там у нас була можливість подивитися все. Підозрюю, скоро тернопільські команди представлять на огляд повний запис матчу, і тоді ми зробимо більш повноцінні висновки», - цитує Франкова Matchday.