Лукас Подольскі перейшов у міланський «Інтер» на правах оренди

Світовий футбол 5 Січня, 17:45 753
Лукас Подольскі перейшов у міланський «Інтер» на правах оренди       | 19-27
Німецький нападник «Арсеналу» Лукас Подольскі перейшов до «Інтера» на правах оренди до кінця 2014/15 сезону, повідомляє офіційний сайт лондонського клубу.

29-річний форвард забив 31 гол у 82 матчах за «Арсенал» за період з літа 2012 до кінця 2014 року.

Також повідомляється, що Лукас Подольскі вже встиг провести тренування у складі «Інтера». А місцева преса не виключає того, що новачок «Інтернаціонале» може вже завтра вийти на поле у матчі Серії А проти «Ювентуса».