В Туреччині зняли ліміт на легіонерів

Світовий футбол 5 Січня, 19:37 517
В Туреччині зняли ліміт на легіонерів  | 19-27
Рішенням федерації футболу клубам дозволено включати в заявку на матчі 11 з 18 гравців із закордонним паспортом.

У свою чергу, серед семи місцевих гравців повинен бути обов'язково один вихованець клубу, пише «Football.ua».

Таким чином, команди отримують можливість використовувати в стартовому складі всіх легіонерів, обходячись без турецьких футболістів.

Крім цього, кожній команді у складі з 28 футболістів дозволено мати 14 турецьких і 14 зарубіжних виконавців.