Польський голкіпер «Арсеналу» вирішив дуже нахабним чином зняти стрес після матчу, - повідомляє isport.ua.
Нагадаємо, що в перший день 2015 року «Саутгемптон» переграв « Арсенал « (2:0) завдяки двом невдалим діям Войцеха Щесни.
Як стало відомо британській пресі, після гри поляк вирішив зняти стрес за допомогою сигарети. Схоже, що Щесни було так важко, що той навіть не зміг витерпіти, щоб залишити стадіон. З цигаркою Войцеха Щесни застукали прямо в душовій.
Санкції від Арсена Венгера не змусили себе довго чекати. У матчі Кубка Англії проти Халла (2:0) у воротах з'явився Давід Оспіна, а поляк оштрафований на 20 тисяч фунтів і поки що незрозуміло, коли повернеться в основний склад.
Нагадаємо, що головний тренер «канонірів» дуже ревно ставиться до здорового способу життя. Він не раз серйозно виховував Джека Вілшира, якій також є любителем «пихнути» сигаретку.