Півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш, чиє відновлення після складної травми коліна неабияк затягнулося, близький до повернення в стрій.
Зараз футболіст продовжує тренуватися індивідуально, дотримуючись строго визначеним курсом реабілітації, однак, як стало відомо dynamo.kiev.ua не виключений варіант, при якому хавбек вирушить у складі «Динамо» вже на перший з двох запланованих міжсезонних зборів (нагадаємо, цей етап підготовки до весняної частини сезону візьме старт 14-го січня і триватиме до 30-го січня).
Щоправда, такий крок буде носити виключно психологічний підтекст: як мінімум, до кінця січня Гармаш не зможе працювати в загальній групі, але для Дениса, який провів дуже велику кількість часу окремо від команди, буде вкрай корисно якомога швидше повернутися в колектив.
Що ж стосується строків повноцінного повернення футболіста в стрій, то в «Динамо» розраховують, що на другому зборі, який стартує 4-го лютого, Гармаш, при сприятливому збігу обставин, може приступити до тренувань в загальній групі.