Сергій Пучков:«Я задоволений»

Футбол України 19 Серпня, 12:41 670
Сергій Пучков:«Я задоволений» | 19-27
На прес-конференції після матчу з «Шахтарем» головний тренер запорожців запропонував журналістам відразу ставити питання.
На прес-конференції після матчу з «Шахтарем» головний тренер запорожців запропонував журналістам відразу ставити питання.

- Думаю, всі побачили хорошу гру з небезпечними моментами - як з одного, так і з іншого боку. Будь ласка, задавайте питання, тому що складно, сидячи на лавці запасних, бачити весь малюнок і картинку, яка була на футбольному полі. Ви сидите нагорі, вам видніше. Задавайте питання. Можливо, підкажете мені щось.

- Чи задоволені ви грою своєї команди в обороні?

- Не можу зрозуміти питання. А що сталося? Питання стосується пропущеного другого м'яча або першого, який був забитий із стандартного положення? По-моєму, небезпечних серйозних моментів не було створено. А на 90-й хвилині пропустили тому, що хлопці пішли вперед, хотіли зрівняти рахунок. Влуч вдало Рудика трохи нижче, і, думаю, рахунок був би 1:1, і гра складалася б по-іншому. А на 90-й хвилині ми пішли, як кажуть, ва-банк, і нас зловили на контратаці. Можливо, недопрацювали захисники в тому плані, що ні підстрахували центральну зону. Ось і все. Я задоволений. Стовідсоткових небезпечних моментів не було. Це футбол. Гравці «Шахтаря» індивідуально технічні. Але хлопці старалися настільки, наскільки вони можуть грати. Так що оборона діяла добре. Перший пропущений м'яч: стандартне положення, красиво забитий гол. А другий - за рахунок індивідуальних дій, за рахунок того, що команда пішла ва-банк, хотіла зрівняти рахунок і пропустила швидку контратаку.