Колишній гравець збірної України Максим Калініченко, у своїй конференції на MatchDay, розповів про шанси українських клубів у весняній частині єврокубків.
- У «Динамо» найкращі шанси з усіх. «Дніпро» в нинішньому стані для мене загадка. Сподіваюся, що збори допоможуть налагодити взаєморозуміння в команді. До того ж потрібні футболісти. Про це постійно говорить головний тренер. Без нових кадрів дніпропетровцям доведеться нелегко. «Шахтар» зіграє з найкращою командою світу. І ми всі сподіваємося на краще, - написав Максим.