Девід Мойєс: Шахтар чинив серйозний тиск

Футбол України 3 Жовтня, 05:52 882
Девід Мойєс: Шахтар чинив серйозний тиск | 19-27
Після матчу на «Донбас Арені» головний тренер МЮ не став робити аналіз поєдинку, а відразу запропонував журналістам задавати питання.



- Чи є у вас змішані почуття зараз, адже гра складалася досить непогано?
- Так, тому що все вийшло трохи не так, як ми розраховували. Особливо з-за того, що у другій половині поєдинку «Шахтар» чинив досить серйозний тиск.

- Можливо, добре, що МЮ завоював 1 очко, оскільки «Шахтар» показував досить живу гру?
- Нічия не надто поганий результат, тому що «Шахтар» - гарна, авторитетна команда. До того ж вона часто добре грає вдома.

- Бразильці «Шахтаря» доставили вам багато проблем?
- Так, але ми намагалися з ними зіграти щільно і жорстко.

- Чому сьогодні не з'явився на полі Кагава? У нього якісь проблеми?
- Це досить талановитий гравець, і ми чекаємо потрібного моменту, щоб його використовувати. Однозначно цей момент настане.

- Буде Уейн Руні готовий до суботньої гри?
- Можливо. Але сьогодні ми вирішили його поберегти.

- Чи не шкодуєте ви, що випустили Гіггза? Феллаїні виглядав краще. Або ви перестрахувалися з-за його жовтої картки?
- Напевно, у Феллаїні щось не зрослося у відносинах з рефері, тому ми вирішили випустити досвідченого Гіггза, який завжди може показати хороший рівень.

- Ви сказали, що ще знайомитеся з футболістами. Цей процес триває?
- Сьогодні була складна гра, але в той же час потрібно давати виконавцям можливість проявити себе на полі.

- Як би ви охарактеризували сьогоднішню гру? Була вона, на ваш погляд, видовищною?
- Можливо, матч був не найрадіснішим. Але перед поєдинком у обох команд було по 3 очки, і, напевно, МЮ та «Шахтар» змогли щось витягти з сьогоднішнього поєдинку.

- Планувалося використання Уейна Руні, якщо б він був у формі?
- Так, звичайно.

- Ви задоволені нічиєю? Цей результат вас влаштував?
- Сьогодні так. Звичайно, є невеликий розлад з-за того, що ми не змогли перемогти, але також варто відзначити «Шахтар» у цій грі.

- Після забитого м'яча «Манчестер» повністю пішов у оборону. Невже великий МЮ приїхав у Донецьк, щоб взяти очко і виїхати?
- Ми ніколи не граємо на нічию. Тільки на перемогу.