Відомий спортивний журналіст та коментатор Роман Бебех поділився думкою з приводу того, чи розпочнуть наступний сезон всі клуби 3-х українських професійних дивізіонів.
- Прогнозувати це так само важко, як і яку кількість пшениці зберуть українські фермери наступного року. Не хотілось би зараз нагнітати, але всі розуміють, що проблеми в першу чергу у клубів з регіону в якому зараз проблеми. Але в той же час є позитивні моменти. Декілька клубів Київщини зібрались до другої ліги. Це не може не радувати. Потрібно прогнозувати зменшення суми контрактів гравців Прем’єр-ліги. Такий клуб, як «Олімпік», показав наскільки переоцінені контракти багатьох гравців УПЛ. Гельзіну потрібно було вручати якусь особливу премію з номінацією «Менеджер року». Він не тільки бомбардир-рекордсмен, а й найкращий менеджер за системою «ціна-якість», - написав Бебех у своїй конференції на «MatchDay».