Артем Громов: "«Динамо» продемонструвало клас в другому таймі"

Динамо Київ 3 Жовтня, 05:59 1188
Артем Громов: «Динамо» продемонструвало клас в другому таймі | 19-27
В інтерв’ю прес-службі ПЛ півзахисник «Ворскли» Артем Громов розповів про нічию з «Динамо» Київ.

 

 "З динамівцями головним завданням було перекривати вільні зони суперникам та швидко виходити в контратаки. Вважаю, тут ми установку виконали значно краще, не дозволивши супернику нічого суттєвого створити. Кияни забили 2 голи, але після добивань та рикошетів − а їх могло і не бути. У киян існує на сьогоднішній день багато проблем. Зокрема, щойно переніс операцію Роман Безус, травмований Євген Селін. Є інші причини, які призводять до втрати очок. Однак при всьому цьому «Динамо» - це «Динамо». Рівень цієї команди дуже високий, і ми себе перевірили на тлі такого суперника. «Динамо» перебувало в меншості майже весь другий тайм, але при цьому контролювали м’яч. Це і є той клас, про який всім відомо. З іншого боку, ми грали за рахунком і нічого, окрім голу Андрія Ярмоленка з офсайду, не дозволили гостям створити".