Півзахисник «Манчестер Сіті» поскаржився на своїх шанувальниць.
«Я ховаюся від них. Щоб позбутися він них, мені доводиться постійно міняти номери, тому що у всіх з них є зв'язки, щоб знайти його. Але ти не можеш жити без телефону, тому що він необхідний для життя.
Іноді я замислююся - що діється в головах цих дівчат? Це ж просто соромно. Була одна прихильниця, яка відкрито домагалася мене. Це був справжній шок. Вона попросила мій номер, я дав їй неправильний, щоб звільнитися.
Доводиться ховатися від них. Я одружений, мені достатньо дружини. Я люблю спокій і мені подобається такий спосіб життя «, - сказав івуарієць, пише Телеграф