Наставник дортмундської «Боруссії» Юрген Клопп розповів про підготовчий етап до другої частини сезону.
«Я сповнений очікувань. Я перезарядив батарейки.
Я не був задоволений нашою ситуацією, але під час перерви була можливість залишити ці емоції позаду.
Хочемо почати другу частину чемпіонату в доброму та позитивному настрої», - сказав Клопп.
Нагадаємо, що після першої частини сезону «Боруссія» посідає в Бундеслізі 17-е місце.