Екс-динамівець Артем Мілевський поділився враженнями від першого тренувального дня з «Хайдуком» після відпустки та привітав усіх із Різдвом.
«Під'їхали мої «розбійники»! - написав Мілевський в Instagram.
- Перший офіційний день... Нас дуже швидко розбудили.
Ну, і з Різдвом, усім сім'ям добра!».
