Український фахівець Богдан Блавацький, який у вересні минулого року підписав контракт з польською «Віслою» (Пулави) на один сезон, цілком імовірно, затримається в цій країні надовше.
Керівники клубу запропонували екс-наставнику київської «Оболоні» нову угоду, розраховану на 1,5 роки.
- Тут мене все влаштовує, тому який сенс щось міняти? Головне - є перспектива. Боси «Вісли» хочуть продовжити співпрацю вже зараз, при тому, що мій контракт закінчується тільки влітку. Думаю, що по приїзду до Польщі (9 січня) підпишемо нові папери. У цьому сезоні потрібно зберегти місце у другій лізі, а в наступному будемо ставити завдання виходу у перший дивізіон, - зазначив 51-річний тренер у розмові з кореспондентом FootBoom.com.
Блавацький вже має досвід з клубами з Польщі - раніше він очолював «Спартакус» (Шароволя), «Мотор» (Люблін) та «Томасовія» (Томашув-Любельський).