«Металіст» вийде з відпустки 11 січня

Футбол України 7 Січня, 14:33 664
«Металіст» вийде з відпустки 11 січня  | 19-27
11 січня харківська команда вийде з відпустки і вилетить із Харкова до Анталії.

На перших зимових зборах тренерським штабом «Металіста» заплановано три товариські поєдинки.

15 січня відбудеться перший з них (суперник визначається), 20 січня харків'яни зіграють з «Інтером» (Баку), а 22 січня проведуть заключний спаринг -суперником «Металіста» стане одна з двох команд: «Петролул» (Румунія) або ж «ЦСКА» (Болгарія).

З 11 по 23 січня підопічні Ігоря Рахаева будуть жити в готелі Ріксос в Белеку, повідомляє офіційний сайт «Металіста».