Головний тренер «Барселони» Луїс Енріке не став пояснювати причину розладу між ним і головною зіркою команди Ліонелем Мессі.
На прес-конференції фахівець обмежився черговими словами про аргентинця.
- Мессі? Я розмовляю з усіма гравцями, - наводить СЕ слова Енріке. - Я вже багато разів говорив, що значить для нас Мессі. Повторювати це не бачу сенсу. Я не розголошую те, що відбувається в нашій роздягальні. Неважливо, хороша це інформація або погана - я її не підтверджую. Правда, нам хотілося б більш сприятливої атмосфери зовні.