«Тоттенхем» заборонив вболівальникам використовувати штативи для «Селфі»

Світовий футбол 7 Січня, 19:39 806
«Тоттенхем» заборонив вболівальникам використовувати штативи для «Селфі»   | 19-27
Керівництво «Тоттенхема» заборонило фанатам використовувати штативи для «Селфі» на домашньому стадіоні.


Стюарди мають право відібрати подібні пристрої, якщо вболівальники їх використовують, пише «СЕ»,посилаючись на «Metro».

«Тоттенхем» зіграє домашній матч 1/32 фіналу Кубка Англії з «Бернлі» 14 січня.

Тоді ж набуде чинності заборона керівництва клубу.