Колишній нападник «Чорноморця» Олексій Антонов, який зараз грає у казахстанському «Актобе», прокоментував ситуацію, що нині склалася в одеському клубі, та відхід наставника команди Романа Григорчука.
«Не те, щоб я здивований - скоріше, розчарований.
«Чорноморець» зібрав хорошу команду і в цьому сезоні міг би претендувати і на бронзові медалі, як мені здається. Але, на жаль, хлопці розійшлися, і Одеса втратила такий хороший колектив.
Особисто у мене подиву не було, тому що в Чорноморці дуже складна ситуація, і Роману Йосиповичу було дуже важко. Я все це розумію», - цитує Антонова football.ua.