Футболісти «Дніпра» виходять з відпустки та будуть грати у баскетбол і гандбол

Футбол України 8 Січня, 20:21 1103
Футболісти «Дніпра» виходять з відпустки та будуть грати у баскетбол і гандбол   | 19-27
П'ятниця, 9 січня, стане першим робочим днем команди в новому році.

П'ятниця, 9 січня, стане першим робочим днем команди в новому році.

Як звичайно, з відпустки «Дніпро» вийде для проходження медобстеження і початку тренувальних зборів.

Першу половину дня п'ятниці футболісти присвятять обходу лікарів, які приїдуть на клубну базу. Та ж процедура чекає дніпрян в суботу, а ще 10 січня гравці «Дніпра» візьмуть участь у «Різдвяних зустрічах». Як і роком раніше, на майданчику спорткомплексу «Шинник» зустрінуться дніпропетровські футболісти, баскетболісти і гандболісти. Вони зіграють по два матчі, причому не по рідним видам спорту. Розпочнеться незвичайне змагання о 13:00, повідомляє офіційний сайт клубу.