Олексій Антонов: «Не було сенсу просто сидіти і чекати пропозиції від «Динамо»

Динамо Київ 8 Січня, 21:13 839
Олексій Антонов: «Не було сенсу просто сидіти і чекати пропозиції від «Динамо»  | 19-27
Колишній нападник «Чорноморця» Олексій Антонов, який нині виступає за «Актобе», підтвердив інформацію, що свого часу ним цікавилося київське «Динамо».

Колишній нападник «Чорноморця» Олексій Антонов, який нині виступає за «Актобе», підтвердив інформацію, що свого часу ним цікавилося київське «Динамо».

- Це були не просто розмови. Але тієї конкретики, якої хоче футболіст, - підписання контракту, - не було. Тому не було сенсу просто сидіти, чекати, сподіватися...

Також форвард зазначив, що хотів би знову завоювати собі місце в збірній України.

- Я, як гравець, можу тільки сподіватися на це. Мені важко говорити, чи є інтерес з боку тренерського штабу. Звичайно, будь-який футболіст мріє грати за свою збірну. Я зі свого боку повинен регулярно грати і багато забивати, щоб відповідати цьому статусу, - сказав Антонов в інтерв'ю football.ua.