Неймар: «Я не хочу говорити про те, що відбувається в «Барселоні»

Світовий футбол 9 Січня, 08:15 847
Неймар: «Я не хочу говорити про те, що відбувається в «Барселоні»  | 19-27
Форвард «Барселони» Неймар після розгрому «Ельче» (5:0) в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії відмовився коментувати чутки про конфлікт всередині каталонської команди.

Форвард «Барселони» Неймар після розгрому «Ельче» (5:0) в першому матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії відмовився коментувати чутки про конфлікт всередині каталонської команди.

- Не збираюся говорити про те, що відбувається в роздягальні, - цитує Неймара «СЕ», посилаючись на Football Espana. - Я дуже задоволений результатом, ми провели відмінний матч. Кількість голів підтверджує, що команда зробила крок вперед. Радий за себе, Суареса та Мессі.

Треба буде повторити це в грі проти «Атлетіко» в неділю. Але про події в роздягальні, повторюся, я говорити не хочу. Це - особисте».