Даріо Срна: "Ми показали хорошу гру"

Футбол України 3 Жовтня, 09:39 916
Даріо Срна: Ми показали хорошу гру | 19-27
Захисник донецького "Шахтаря" поділився враженнями після матчу Ліги Чемпіонів з "Манчестер Юнайтед".

- Якби грав Руні, можливо, не так оборонялися. Він хороший гравець, може забити. Думаю, ми показали хорошу, грамотну гру і добилися нормального результату. Вважаю, що суддя двічі помилився, спершу не призначив пенальті, а потім нам гол забили, коли м'яч вийшов в аут. Але це футбол, вже нічого не можна змінити.

- У "Манчестера" команда добре вміє оборонятися, англійці добре налаштувалися. Деякі відпочили. Думаю, вони теж задоволені нічиєю. Без помилок не буває. Ярослав виправився, думаю, він задоволений рахунком. Всіх вітаю, вболівальників, президента. Перший-другий тур нічого не вирішують, але у нас є шанси вийти в наступне коло, - цитує Срну ТРК "Футбол".

Відмітимо, що матч другого раунду Лігі Чемпіонів "Шахтар" - "Манчестер Юнайтед" закінчився з рахунком 1:1.