Головний тренер збірної Туреччини Фатіх Терім заявив, що реалії турецької футбольної дійсності здатні занапастити навіть найталановитіших гравців.
«На жаль, футбол у нашій країні рухається в неправильному напрямку, і це можна побачити в будь-якій сфері. Туреччина вклала величезні суми в футбол, але нічого не добилася ні на міжнародній арені, ні в плані підготовки молодих гравців. З 127 професійних клубів тільки 18 мають ліцензію на виступ у єврокубках. Більше 600 спірних справ розглядаються у ФІФА. За цим результаом ми обійшли Македонію і Болгарію. Шикарний результат!
Якби Мессі провів дитинство в Туреччині, його б спочатку оголосили слабаком. Потім його б розірвали конкуренти, більшість яких була б старшою за вік, зазначений в документах, і більше його за зростом. Мессі б називали гномом, тому що йому б тут нічого не світило. Над ним або сміялися, або ЗМІ і його родичі піднесли б його до небес, він би періодично з'являвся по телевізору то з рідними, то просто з усякими базарними торговцями по сусідству. І йому б не вдалося впоратися з таким галасом. Він був би деморалізований і втрачений», - цитує Теріма «Евроспорт» із посиланням на турецькі ЗМІ.