Український наставник бременського «Вердера» Віктор Скрипник пояснив, чому відмовляється від спарингів із українськими клубами на зборах.
З 6 січня «Вердер» готується до другого кола Бундесліги у турецькому Белеку. Під час збору команда двічі гратиме з німецькими клубами і один раз з турецьким.
«Я спеціально відмовляюсь від спарингів з українськими командами. Знаю, що в таких матчах ніхто не хоче поступатися. Гравці можуть отримати травми. Поки українські клуби для нас занадто сильні.
Зустрітись в єврокубках? Із задоволенням. Якщо я до того часу працюватиму тренером «Вердера"», - сказав Скрипник у інтерв'ю «Газеті по-українськи».