Марокканський хавбек київського «Динамо» Юнес Беланда поділився з французькими ЗМІ своїми враженнями від життя в Україні.
«Я трохи сумую за Францією та Лігою 1, та попри це тут я почуваюся добре. Минулий рік був для «Динамо» не дуже вдалим, але цього сезону атмосфера у колективі чудова і справи команди налагодилися. Думаю, що я можу залишитися в «Динамо» на всі п᾿ять років контракту».
Але після закінчення строку дії угоди Беланда, звісно, не відмовився б від переходу в клуб із топ-чемпіонату.
«Іноді я кажу собі: «Вони збираються приїхати за мною коли-небудь?», - жартує марокканець. – Мхітарян приєднався до дортмундської «Боруссії» після чотирьох років в Україні. Через три з половиною року я стану вільним агентом, тому мене можна буде підписати безкоштовно».
Виявляється, футболіста нечасто впізнають у Києві, і йому така «анонімність» навіть подобається.
«Я переїхав у Київ частково і через це. Незважаючи на те, що багато українців живуть на мізерні зарплати, вони – добрі, усміхнені люди. Вони навіть соромляться, коли просять про автограф або спільне фото. Але, знову ж таки, зі мною це відбувається рідко. Тут я почуваюся вільним».
«Що стосується ситуації в Україні, то війна йде тільки на сході, а в Києві ми цього не відчуваємо. Я не почуваю себе у небезпеці та не боюся якихось нападів. Єдине, на що вплинула війна, − це кількість виїздів на матчі. Три команди з Донецька переїхали до Києва («Металург», «Олімпік» та «Шахтар»). Дивно зустрічати гравців із Донецка у пекарні…» - розповів динамівець в інтерв᾿ю L'Equipe.
Додамо, що контракт Беланда, якого «Динамо» підписало у 2013 році, діє до червня 2018 року.