«Динамо» проведе спаринг із клубом з Бундесліги

Динамо Київ 9 Січня, 13:45 1241
«Динамо» проведе спаринг із клубом з Бундесліги  | 19-27
Наприкінці січня київське «Динамо» зіграє контрольний матч з представником Бундесліги 2 - «Мюнхен-1860».

Наприкінці січня київське «Динамо» зіграє контрольний матч з представником Бундесліги 2 - «Мюнхен-1860».

Про це повідомляє «ПРО ФУТБОЛ» із посиланням на svenskafans.com.

Точна дата поки не уточнюється.

«Мюнхен-1860» після 19 турів Другої Бундесліги знаходиться на 15-му місці з 18-ти команд.

Нагадаємо, що «Динамо» пробуде в Марбельї з 14 по 30 січня.