Захисник «Дніпра» Александру Влад розповів про своє рішення перейти до «Дніпра».
- Я думаю, що я правильно вчинив, перейшовши в чемпіонат України. Це рішення дозволило мені зробити крок вперед. Я виступаю в дуже хорошій команді, яка щороку грає в єврокубках. Це було правильним рішенням, - розповів Влад.