Вихованець «Шахтаря» поїхав грати в чемпіонаті Росії

Футбол України 9 Січня, 18:24 669
Вихованець «Шахтаря» поїхав грати в чемпіонаті Росії  | 19-27
Вихованець донецького «Шахтаря» Андрій Яковлєв, який виступав за білоруський БАТЕ, вирішив продовжити кар'єру в чемпіонаті Росії.

Вихованець донецького «Шахтаря» Андрій Яковлєв, який виступав за білоруський БАТЕ, вирішив продовжити кар'єру в чемпіонаті Росії.

25-річний український півзахисник стане футболістом саратовського «Сокола». Найближчим часом Яковлєв повинен пройти медогляд і підписати контракт з новим клубом, повідомляє видання «Обозреватель».