Півзахисник «канонірів» Месут Озіл вже навіть готовий зіграти наступний матч «Арсенала».
«Озіл знову тренується і може вже у неділю бути у заявці на матч зі «Сток Сіті», проте його появу в основі я ще не гарантую», - розповів наставник лондонського клубу Арсен Венгер.
Озіл востаннє зіграв п'ятого жовтня у матчі з «Челсі» (0:2). Відтоді він змушений був заліковувати частковий розрив зв'язок у лівому коліні.