Озіл повернувся до тренувань після тримісячної паузи

Світовий футбол 9 Січня, 18:26 877
Озіл повернувся до тренувань після тримісячної паузи  | 19-27
Півзахисник «канонірів» Месут Озіл вже навіть готовий зіграти наступний матч «Арсенала».

Півзахисник «канонірів» Месут Озіл вже навіть готовий зіграти наступний матч «Арсенала».

«Озіл знову тренується і може вже у неділю бути у заявці на матч зі «Сток Сіті», проте його появу в основі я ще не гарантую», - розповів наставник лондонського клубу Арсен Венгер.

Озіл востаннє зіграв п'ятого жовтня у матчі з «Челсі» (0:2). Відтоді він змушений був заліковувати частковий розрив зв'язок у лівому коліні.