У тепер вже далекому 1955 році група полтавських любителів гри мільйонів заснувала «Колгоспник» - команду, яка мала представляти спортивне товариство «Колос», та, звісно, регіон у змаганнях найвищого рівня.
З того часу клуб багато що пережив, зникав, аби через декілька років знову з'явитися на футбольній мапі країни. Незважаючи на примхи життя сьогодні команда продовжує залишатися активним гравцем у вітчизняному футболі.
Сьогодні у міському будинку культури Полтави відбулось вшанування легенд клубу, які творили історію «Ворскли».
«У 1955 році минулого століття в Полтаві з ініціативи першого секретаря обкому Компартії України Михайла Стахурського було створено футбольну команду. Цю дату ми рахуємо як день народження «Ворскли», - розповідає генеральний директор клубу Дмитро Яворський.
Гості святкового вечора переглянули нещодавно змонтований документальний фільм про команду. А далі були побажання, подарунки та спогади.
- В цьому зібралися справжні легенди «Ворскли», які у різні часи підкорювали футбольні вершини. Хочеться, щоб теперішні гравці показували не гірших футбол, чим ветерани у свій час, - зізнався один з найкращих гравців команди всіх часів Іван Шарій.



