Катар вперто наполягає на проведенні ЧС-2022 влітку

Світовий футбол 9 Січня, 21:31 989
Катар вперто наполягає на проведенні ЧС-2022 влітку    | 19-27
Всупереч ініціативам ФІФА та європейських клубів, Катар як і раніше розраховує провести чемпіонат світу 2022 року в звичні для подібних турнірів терміни.

- Упевнені в тому, що наші технології охолодження дозволяють провести ЧС-2022 влітку. Ні тренувальні поля, ні стадіони не відчувають проблем з охолодженням. Для фанатів також знайдуться ефективні системи активного або пасивного охолодження - дерева, рослини, будинки, що створюють тіні. Ми традиційно проводимо домашні матчі національної збірної у червні. В інших країнах зі схожим кліматом чемпіонат світу проходив влітку. Мексика-1986, США-1994, деякі міста Бразилії в 2014 році. Більш того, очікується, що матчі будуть гратися у вечірній час доби, - заявив член оргкомітету чемпіонату світу Нассер Ель-Хатер.

Нагадаємо, що спеціально створена робоча група ФІФА в листопаді минулого року не змогла визначитися з термінами проведення турніру.

Раніше голова Асоціації європейських клубів і голова правління мюнхенської «Баварії» Карл-Хайнц Румменігге висловився за те, щоб провести турнір в квітні і травні, пише видання «sovsport».

Організація чемпіонату світу 2022 року у звичні терміни є важкою через високі температури. У червні в Катарі повітря зазвичай прогрівається до 45 градусів і вище.

Катар отримав право провести чемпіонат світу-2022 в жовтні 2010 року.