«Корінтіансу» не потрібен півзахисник «Динамо»

Динамо Київ 10 Січня, 14:27 938
«Корінтіансу» не потрібен півзахисник «Динамо»  | 19-27
Президент «Корінтіанса» Маріо Гоббі заявив, що клуб не може собі дозволити трансфер вінгера «Динамо» Дуду.

Президент «Корінтіанса» Маріо Гоббі заявив, що клуб не може собі дозволити трансфер вінгера «Динамо» Дуду.

Нещодавно з'явилася інформація, що бразильський клуб погодив деталі переходу 23-річного футболіста. Суми не називалися, проте говорилося, що угода практично на мазі. Однак тепер «Корінтіанс» вирішив пригальмувати трансфер. Бос Маріо Гоббі сказав, що клуб не може дозволити собі перехід Дуду.

Ситуацію, як повідомляє Globo, можуть змінити майбутні вибори президента. Що стосується вінгера, то він не має наміру чекати.

Інтерес до гравця відновив «Сан-Паулу», який має намір викласти за нього 3,5 мільйона євро (у чотири платежі).