Півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна розповів про свої почуття під час переходу в стан «біло-синіх».
- Я все життя грав на позиції півзахисника, це мені подобається найбільше. Мене використовували в центрі поля в кожному моєму клубі. Чесно кажучи, коли я переходив в «Динамо» з «Монако», мені здавалося, що моя дитяча мрія здійснилася, адже я став гравцем топ-клубу, який не дозволяє собі серйозних спадів.
Мій найскладніший противник - Ліонель Мессі, проти якого я грав на чемпіонаті світу в Південній Африці. Я дуже добре пам'ятаю той матч з Аргентиною. На жаль, ми не змогли на належному рівні протистояти цій команді, тому вони й перемогли. Поза всяким сумнівом, Мессі був найкращим гравцем планети на той час, - наводить слова Аруни «dynamo.kiev.ua».