Юнес Беланда: «Я був дуже нещасливий, коли Блохін очолював «Динамо»

Динамо Київ 10 Січня, 16:20 6100
Юнес Беланда: «Я був дуже нещасливий, коли Блохін очолював «Динамо»   | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда розповів про свої стосунки з колишнім наставником «біло-синіх» Олегом Блохіним.

Півзахисник київського «Динамо» Юнес Беланда розповів про свої стосунки з колишнім наставником «біло-синіх» Олегом Блохіним.

- Блохін є вихованцем «Динамо», якого навчив футболу Валерій Лобановський - батько динамівського стилю. Він хотів, щоб ми грали так само, але був не правий - наші результати це чітко показують. Чесно кажучи, я був дуже нещасливий, коли Блохін очолював «Динамо», - я кожен день мріяв про відхід з клубу.

Зараз все змінилося. У мене є мотивація, щоб стати чемпіоном України. Крім того, я впевнений, що цього хоче кожен, хто має хоч якесь відношення до нашої команди. За ці півроку ми зробили більше корисного, ніж за весь минулий сезон, тому я не можу просто так все кинути. Не подумайте, що справа в грошах - вони тут зовсім не грають ролі.

Мені дуже подобається в Україні, але дуже соромно через те, що я досі досконально не вивчив російську мову. У мене немає можливості спілкуватися з простими українцями, яких я вважаю чудовими людьми. Іноді я кажу собі, що перехід в сильніший клуб від мене нікуди не дінеться, тому мені варто грати в «Динамо» до завершення контракту - якраз буде час вивчити всі тонкощі мови, - цитує Беланда «dynamo.kiev.ua».