Бетао летить на перший збір з «Динамо»

Динамо Київ 10 Січня, 16:26 1293
Бетао летить на перший збір з «Динамо»  | 19-27
Київське «Динамо» 12 січня виходить з відпустки і після цього почне підготовку до сезону на першому зборі в Марбельї.

Як повідомив FootBoom.com головний тренер киян Сергій Ребров, у складі першої команди на збір до Іспанії відправиться бразильський захисник Бетао, який вже виступав в «Динамо».

В кінці минулого року, коли у Бетао закінчився контракт з клубом «Понте Прета», легіонер тренувався з «Динамо», але питання з підписанням контракту було відкладене до виходу команди з відпустки.

Раніше повідомлялося, що «Евіан» сподівається поповнитися бразильським захисником «Динамо» Бетао по закінченні сезону.