«Можу сказати, що я піду в той день, коли побачу, що гравці не слідують за мною.
Зараз багато різної інформації, частина з якої - зловмисна. Однак я не буду грати в цю небезпечну гру і не стану щось підтверджувати або спростовувати.
Не хочу давати приводу для нових конфліктів і думаю, що вболівальники теж не дурні. Вони теж втомилися від чвар. У команді немає розладу - всі підтримують Мессі і «Барселону», - зазначив Енріке.