Артем Федецький: «Безус вже приєднався до нас»

Динамо Київ 10 Січня, 20:31 1456
Артем Федецький: «Безус вже приєднався до нас»  | 19-27
Один з лідерів «Дніпра» Артем Федецький поділився враженнями про новачків команди.

Один з лідерів «Дніпра» Артем Федецький поділився враженнями про новачків команди.

— Безус вже приєднався до нас, сьогодні бачив його на базі, ми разом проходили медогляд. Стосовно Ежидіо, в ділі я його не бачив, але пишуть що доволі непоганий гравець. На рахунок Матея, то досить хороший гравець, інтелектуально підкований, технічний. Подивимося, адже «Волинь» трішки не така команда, як «Дніпро», йому доведеться прилаштовуватись до нашого стилю гри. Загалом кажучи, це досить сильні гравці, які повинні підсилити «Дніпро».