- Зараз ніхто не зможе на 100 відсотків сказати чи заграє Безус в "Дніпрі. Але повірте мені, що амбіцій у цього хлопця повний мішок. Він їде допомогти, а не отримувати зарплату. Безус – гравець креативного плану, яких з українським паспортом зараз небагато. Для нього перехід в "Дніпро по суті відповідь на ряд запитань: "Чи готовий він грати на високому рівні? Чи не переоцінений він футболіст? Одна справа коли у "Ворсклі Павлов підтримував його та робив все для того щоб хлопець розкрився щоб гарно його продати, а інша справа приходити в такі клуби як "Динамо чи "Дніпро. Безусу потрібна буде підтримка з боку головного тренера. Головний плюс Безуса в тому, що йому час на адаптацію не потрібен.
Безусу бажаю удачі в «Дніпрі»!, - написав Бебех у своїй конференції на «МatchDay».