«Бразильська епопея» з трансфером київського динамівця Дуду – триває.
Схоже, що в Дуду залишається єдиний варіант з «Сан-Паулу», бо «Корінтіанс» відмовився від цього трансферу. Якщо домовленості не буде - бразилець буде змушений повернутися в Київ.
Президент «Корінтіанса» Маріо Гоббі Андрес Санчес повідомив, що їм не вдалося домовитися з «Динамо» про перехід Дуду: «Ми хотіли Дуду, але, на час ведення переговорів, у нас не було необхідної суми. Це остаточно – говорю, як президент клубу: Дуду в нас не буде»? - наводить слова Маріо Санчеса espn.uol.com.br.