«Головній севастопольській команді фактично довелося в черговий раз повністю оновити основний склад свого клубу. Зі словами подяки за участь в історичний момент в долі севастопольського футболу знову повністю розрахована перша команда клубу. І на перший план в команді «СКЧФ Севастополь», очолюваній Олегом Лещинським, знову виходять футболісти - вихованці севастопольського футболу, які останні півроку підтримували форму в другій клубній команді в матчах чемпіонату Криму», - йдеться у заяві на офіційному сайті СКЧФ.
«Однак, незважаючи на ситуацію, що склалася з відсутністю чіткої відповіді від ФІФА, УЄФА та РФС про те, де в подальшому буде грати в професійний футбол севастопольська команда і її колеги по цеху з інших кримських міст, керівництвом «СКЧФ Севастополь» було прийнято рішення - зберегти в бойовому стані севастопольський склад гравців і тренерів.
Залишити зараз Севастополь без великого футболу - це визнати свою поразку і припинити боротьбу за своє майбутнє! Так вважають в керівництві «СКЧФ Севастополь» і тому, незважаючи на фактичне припинення фінансування клубу з боку попереднього партнера (низький уклін і слова щирої подяки), що допомагав севастопольцям в останні півроку, завдання № 1 колишнє - не дати загинути професійного футболу в місті.
Для цього продовжують створюватися робочі групи, які розробляють всілякі варіанти для підтримки клубу на плаву».
Також СКЧФ повідомляє, що проведе два збори, під час яких плануються спаринги з російськими клубами: «Торпедо», «СКА-Енергією», саратовським «Соколом» та дзержинським «Хіміком».