Плани динамівців на перші робочі дні

Динамо Київ 11 Січня, 10:26 894
Плани динамівців на перші робочі дні   | 19-27
Майже місяць надав своїм підопічним для відпочинку після напруженої першої частини сезону головний тренер «Динамо» (Київ) Сергій Ребров.

Позаду солодкі дні відпустки в теплих краях, прийшов час зібратися силами та думками для напруженої роботи - підготовки до другої половини футбольного року та вирішення поставлених перед командою високих турнірних завдань. 12 січня, в понеділок, у розкладі динамівців перший робочий день. Команда в повному складі, за винятком Дьємерсі Мбокані, який готується до виступів на Кубку Африканських націй, збереться в Києві, де цей та наступний день проведе в напруженій роботі.

Розділившись на дві групи, вранці 12 і 13 січня гравці «біло-синіх» пройдуть поглиблене медобстеження в клініці «Борис». Це широкий спектр обстежень, які повною мірою покажуть стан футболістів перед початком підготовчих зборів. Динамівці відвідають кабінети невропатолога, терапевта, травматолога, окуліста, лора, зроблять кардіограму, УЗД черевної порожнини та серця, ультразвукове дослідження судин шиї та головного мозку, виміряють тиск та антропометричні дані, здадуть необхідні аналізи... Традиційно гравці проводять поглиблені обстеження в одній із найкращих клінік країни двічі на рік - перед початком зимових та літніх зборів.

В післяобідній час 12 і 13 січня на базі в Конча-Заспі будуть проведені тренування. Вранці 14 січня делегація ФК «Динамо» (Київ) відправиться в уподобану за минулі роки Марбелью для проведення двотижневого підготовчого збору.