Роман Безус: «Буду радий захищати кольори «Дніпра»

Динамо Київ 11 Січня, 10:59 1710
Роман Безус: «Буду радий захищати кольори «Дніпра»  | 19-27
Новачок «Дніпра» Роман Безус прокоментував свій перехід у дніпропетровський клуб.

Новачок «Дніпра» Роман Безус прокоментував свій перехід у дніпропетровський клуб.

Дніпропетровський «Дніпро», сьогодні, 11 січня, вирушає на перший збір в Емірати. У складі команди буде кілька новачків, серед яких вже повноправним гравцем команди Маркевича є екс-динамівець Роман Безус.

«Так, все вже вирішилося і тепер я гравець «Дніпра», - цитує Безуса FootBoom.com. - Буду радий захищати кольори цієї команди і постараюся виправдати покладені на мене надії.

Зараз вже збираю сумку, щоб виїжджати в аеропорт. Попереду збори».