«Динамо» попрощалося з Безусом

Динамо Київ 11 Січня, 11:12 1662
«Динамо» попрощалося з Безусом   | 19-27
Офіційний сайт «біло-синіх» підтвердив перехід півзахисника Романа Безуса до «Дніпра».

Офіційний сайт «біло-синіх» підтвердив перехід півзахисника Романа Безуса до «Дніпра».

«Півзахисник Роман Безус підписав на постійній основі контракт і став повноправним гравцем дніпропетровського «Дніпра».

ФК «Динамо» (Київ) дякує Роману Безусу за той час, коли він захищав честь нашого клубу, і бажає успіхів у продовженні його професійної кар'єри», - йдеться в опублікованному повідомленні.