Екс-футболіст «Чорноморця» Олексій Антонов, який вже півроку поза одеським клубом, зізнався, що борги перед ним так і не закрили.
«Ті борги, які залишалися, коли я йшов, так і висять. Поки ніякого руху немає.
Керівництво каже, що зараз все дуже погано, тому ми нічого не можемо сказати», - наводить слова Антонова «Террикон».