Олексій Антонов: «Керівництво «Чорноморця» каже, що зараз все дуже погано»

Футбол України 11 Січня, 11:25 621
Олексій Антонов: «Керівництво «Чорноморця» каже, що зараз все дуже погано»  | 19-27
Екс-футболіст «Чорноморця» Олексій Антонов, який вже півроку поза одеським клубом, зізнався, що борги перед ним так і не закрили.

Екс-футболіст «Чорноморця» Олексій Антонов, який вже півроку поза одеським клубом, зізнався, що борги перед ним так і не закрили.

«Ті борги, які залишалися, коли я йшов, так і висять. Поки ніякого руху немає.

Керівництво каже, що зараз все дуже погано, тому ми нічого не можемо сказати», - наводить слова Антонова «Террикон».