Новачок «Дніпра» - про свій переїзд до Дніпропетровська.
«Контракт на три роки? Це рішення президентів клубів. Особисто я був не проти того, щоб підписати з дніпрянами повноцінний договір».
«Думаю, адаптація в новому колективі багато часу у мене не займе, оскільки більшість хлопців я знаю по збірній України. З ким буду жити на зборах? Поки не знаю. Для мене це не принциповий момент».
«У «Дніпрі» в мене буде 19-й номер. Ті числа, під якими грав у попередніх командах, виявилися зайняті, тому зупинив свій вибір на цьому номері», - сказав Безус в інтерв'ю MatchDay.