Роман Безус: «Адаптація в «Дніпрі» багато часу не займе»

Динамо Київ 11 Січня, 11:27 1258
Роман Безус: «Адаптація в «Дніпрі» багато часу не займе»  | 19-27
Новачок «Дніпра» - про свій переїзд до Дніпропетровська.

Новачок «Дніпра» - про свій переїзд до Дніпропетровська.

«Контракт на три роки? Це рішення президентів клубів. Особисто я був не проти того, щоб підписати з дніпрянами повноцінний договір».

«Думаю, адаптація в новому колективі багато часу у мене не займе, оскільки більшість хлопців я знаю по збірній України. З ким буду жити на зборах? Поки не знаю. Для мене це не принциповий момент».

«У «Дніпрі» в мене буде 19-й номер. Ті числа, під якими грав у попередніх командах, виявилися зайняті, тому зупинив свій вибір на цьому номері», - сказав Безус в інтерв'ю MatchDay.