Маркевич вигнав із «Дніпра» чотирьох футболістів

Футбол України 11 Січня, 11:34 6905
Маркевич вигнав із «Дніпра» чотирьох футболістів  | 19-27
Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич відмовився від послуг чотирьох футболістів своєї команди.

Мова йде про Лео Матоса, Младена Бартуловича, Сергія Політила та Володимира Польового, пише XSPORT із посиланням на телеканал «Футбол 1».

Нагадаємо, що сьогодні «Дніпро» також оголосив про підписання контрактів із двома новачками - бразильцем Ежідіо та екс-динамівцем Романом Безусом.