Як відомо, власниками паризького клубу є королівська сім'я Катару.
Представники «ПСЖ» вже відреагували на це і звернулися у французьку футбольну лігу зі скаргою на банер, інформує Le10Sport.
«Політика повинна залишатися поза стадіоном. Але якщо з'ясується, що «ПСЖ» склав рапорт, то ми будемо розбиратися», - прокоментував пригоду президент «Бастії» П'єр-Марі Жеронімі.

Нагадаємо, у Франції від рук терористів за попередні три дні загинули 17 людей.