Селекціонер «Шахтаря»: «Безус не відповідає рівню Ліги чемпіонів, тому ми його свого часу не взяли»

Динамо Київ 11 Січня, 12:36 1209
Селекціонер «Шахтаря»: «Безус не відповідає рівню Ліги чемпіонів, тому ми його свого часу не взяли»  | 19-27
Колишній гравець дніпропетровського «Дніпра», а тепер тренер-селекціонер донецького «Шахтаря» Олексій Чередник прокоментував перехід Романа Безуса в команду Мирона Маркевича.

Колишній гравець дніпропетровського «Дніпра», а тепер тренер-селекціонер донецького «Шахтаря» Олексій Чередник прокоментував перехід Романа Безуса в команду Мирона Маркевича.

- «Динамо» очолює турнірну таблицю чемпіонату, «Дніпро» йде третім. Для Безуса цей перехід - крок назад?

- Та ні, «Динамо» не настільки сильніше за «Дніпро», тому це не крок назад. Йому просто потрібно грати. А дніпропетровці шукали заміну на позицію Джуліано. Тому, як на мене, «Дніпро» правильно зробив, все-таки взяв непоганого гравця із українським паспортом.

- Безус здатен замінити Джуліано?

- Думаю, що ні.

- Чому?

- Джуліано на порядок вищого класу гравець, більш технічний, більш командний футболіст. Він міг віддати пас і сам забити. А Безуса легше «прочитати». Ми його («Шахтар» - прим. ред.) могли взяти ще тоді, коли він у «Ворсклі» грав. Але відмовилися. Ми побачили, що Безус не відповідає рівню Ліги чемпіонів.

- Останнім мало бути питання «чому не вийшло в Безуса у «Динамо», але, судячи зі всього, ви уже на нього відповіли…

- Так, він є гравцем хорошого рівня, для України він непоганий футболіст. Але в Лізі Європи і Лізі чемпіонів зовсім інший рівень і його якостей замало. Тому у нього не склалося в «Динамо». Дай Бог, щоби склалося в «Дніпрі». Все-таки він набирається досвіду, становиться дорослішим. Безус мав ігрову практику, без цього він не прогресуватиме.